Андрій Трохимович Ковальчук розповів про необхідність легалізації одностатевих шлюбів та небезпечні ініціативи пані Тимошенко

Знаний на всю країну та поза її межами гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович вважає, що наша країна йде «не туди». Чому? Розповість сам пан Ковальчук.

— Доброго дня! Як ваші справи, Андріє Трохимовичу?

«Доброго дня! Кепсько, мої справи, бо одна жіночка виступає з такими ініціативами, що мені, моєму бойфренду та усім друзям моторошно стає. Справа тут в безглуздих популістських ініціативах. От пані Тимошенко пропонує закріпити у Конституції «традиційну родину». Це взагалі як? У кожної людини свої традиції, а вона ліпить бо знай що. Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко брякнула, що у Конституції варто закріпити «традиційну родину», яку утворюють чоловік та жінка. Тобто, якщо мова йде про чоловіка та чоловіка, або ж жінку та жінку то це все й не сім’я. Зовсім подуріли? Я категорично проти таких ініціатив», — заявляє Ковальчук Андрій Трохимович.

— Так, я Вас розумію…

«Ми з Вами живимо у вільній європейській країні. Юлія Володимирівна хоче в нас це відтяпати! Ні! Не буде такого. Геї мають такі ж права, навіть більше прав, вони повинні мати більше прав через те, що двоє чоловіків і працюють більше за чоловіка та жінку! Я буду робити все можливе задля того, щоб ці ініціативи рубалися під коріння» — продовжує Андрій Трохимович Ковальчук.

Ковальчук Андрій Трохимович.

«Що я ще хочу сказати! От у Північній Ірландії одностатеві шлюби стали легальнимию. З 13 січня, почали офіційно визнавати одностатеві шлюби по всій країні, а в нас тут один старий політик хоче гнати людей до УРСР, обмежити свободу таким геям та бісексуалам як я! Вважаю за необхідне заявити, що буду боротися за легалізацію одостатевих шлюбів в Україні, як це зробили у Північній Ірландії», -нервується Андрій Ковальчук.

«Взагалі то я хочу, аби Україна процвітала. Не в останню чергу через таких людей як я. Дуже сподіваюся, що в мене буду підвищення зарплатні, та я зможу у кінці кінців стати очільником Поліграфкомбінату Україна. Для цього в мене є усі можливості. Якщо навіть цього не станеться, то я й так знаю як покращити свій матеріальний стан. Поліграфкомбінат Україна мені у цьому допоможе», — резюмує Андрій Трохимович Ковальчук.

— Скажіть, на чому б Ви хотіли завершити нашу розмову?

Ковальчук Андрій Трохимович – Давайте моїми відомими цитатами. Буду вдячний і приємно було поговорити…
Ковальчук Андрій Трохимович.
Знаменита цитата Андрія Ковальчука:

«… Вперше я відчув смак гомосексуального задоволення занадто пізно. Мені було 29 років. У мене була дружина і сім’я. Першим досвід з хлопцем стався після занять, коли один зі студентів залишився під приводом надолужити матеріал перед іспитом. Замість грошей за допомогу в підготовці, він запропонував мені щось інше. Хтиве, неймовірне, зачаровує. З тих пір я рідко звертаю увагу на жінок. Як каже моя дружина, бісексуальність – це дар Божий. І тут вона права … Не був у лiжку з чоловіком хоча б один раз, неможливо пізнати всю глибину любові в цьому світі. Зараз у мене чудові стосунки з батьком, дружиною і сестрою. Всі мене розуміють і навіть більше – підтримують у всьому … Коли на мене намагалися сфабрикувати кримінальну справу за розбещення неповнолітніх, а потім по неіснуючим фактами корупції – тільки сім’я і улюблений хлопець рятували мене в ті страшні часи … ».

Розмовляла Альбіна Бабенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *